Lekcje indywidualne onlineLekcja tego typu daje największe możlwości i najszybsze efekty nauki. W celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia Klienta każdy szczegół począwszy od daty, godziny, czasu trwania lekcji, treści zagadnień omawianych na lekcji, programu do wzajemnej komunikacji jest ustalany z Klientem indywidualnie, tak aby w pełni dopasować się do jego potrzeb. Jedynym technicznym wymaganiem dla Klienta jest posiadanie dowolnego komputera z dostępem do Internetu.

Szybkość posiadanego łącza internetowego przez Klienta nie ma znaczenia, nawet najsłabsze obecnie łącze będzie wystarczające. Jeżeli nie posiadasz żadnej aplikacji do komunikacji, zapewniam bezpłatną pomoc w celu umożliwienia na Twoim komputerze prowadzenie lekcji Jeżeli nie posiadasz Microsoft Office, zapewniam pomoc w celu zainstalowania wersji darmowej 30 dniowej tego programu.

Najczęściej wybieraną aplikacją przez Klientów jest darmowy Skype, dzięki któremu możemy się komunikować głosowo albo poprzez chat (tekst). Na życzenie Klienta lekcje mogą się odbywać przez wskazaną aplikację np. TeamViewer. W celu jak najlepszych i najszybszych efektów nauki wszystkim Klientom udostępniam bezpłatnie materiały do samodzielnej nauki. Z doświadczenia wiem, że lekcje online są tak samo skuteczne, jak te stacjonarne. Mają też wiele dodatkowych zalet jak np. brak konieczności wychodzenia z domu, brak kosztów i czasu dojazdu. Klient pracuje na swoim komputerze, na swojej dobrze znanej wersji programu Microsoft Office.

Ostateczna decyzja należy zawsze do Klienta. Nasz Klient, Nasz Pan ;-)


Cena za usługę zależy od następujących czynników: czas trwania lekcji, poziom wiedzy użytkownika, ilość lekcji jakie Klient chce zakupić.


Szczegółowych informacji udzielę każdemu zainteresowanemu.