Lekcje grupowe online na żywoW celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia Klienta każdy szczegół począwszy od daty, godziny, czasu trwania lekcji, treści zagadnień omawianych na lekcji, programu do wzajemnej komunikacji jest ustalany z Klientami, tak aby w pełni dopasować się do ich potrzeb. Jedynym technicznym wymaganiem dla Klientów jest posiadanie dowolnego komputera z dostępem do Internetu.

Szybkość posiadanego łącza internetowego przez Klientów nie ma znaczenia, nawet najsłabsze obecnie łącze będzie wystarczające. Jeżeli Klient nie posiada żadnej aplikacji do komunikacji, zapewniam bezpłatną pomoc w celu umożliwienia na jego komputerze prowadzenie lekcji Jeżeli Klient nie posiada pakietu Office, zapewniam pomoc w celu zainstalowania wersji darmowej 30 dniowej tego programu.

Najczęściej wybieraną aplikacją przez Klientów jest darmowy Skype, dzięki któremu możemy się komunikować głosowo albo poprzez chat (tekst). Na życzenie Klientów lekcje mogą się odbywać przez wskazaną aplikację np. TeamViewer. W celu jak najlepszych i najszybszych efektów nauki wszystkim Klientom udostępniam bezpłatnie materiały do samodzielnej nauki. Z doświadczenia wiem, że lekcje online są tak samo skuteczne, jak te stacjonarne. Mają też wiele dodatkowych zalet jak np. brak konieczności wychodzenia z domu, brak kosztów i czasu dojazdu. Klienci pracują na swoich komputerach i na swoich dobrze znanych wersjach programów Microsoft Office.

Ostateczna decyzja należy zawsze do Klientów. Nasz Klient, Nasz Pan ;-)


Cena za usługę zależy od następujących czynników: czas trwania lekcji, poziom wiedzy użytkownika, ilość lekcji jakie Klient chce zakupić.


Szczegółowych informacji udzielę każdemu zainteresowanemu.